Na prodejně můžete zaplatit hotově nebo platební kartou, odesílané zboží můžete uhradit na dobírku, převodem nebo využijte online platby kartou.

Prodejna

Vyzvedněte si své objednané zboží přímo na prodejně:

  • Platba hotově
  • Platba kartou

Přepravní služba

  • Doprava nad 5 000 u standardních produktů je ZDARMA. Cena za dopravu u nestandardního zboží se dozvíte v sekci Doprava. Zaplatit za doručované zboží můžete těmito způsoby:
  • Dobírka - zaplatíte řidiči při převzetí zásilky hotově nebo platební kartou
  • Bankovní převod
  • Platba kartou online

Platba kartou online

Rozhodně nejpohodlnější platební metoda.

Cena zboží Vám bude zobrazena v posledním kroku objednávky prostřednictvím zabezpečené platební brány.

Pro platbu kartou využíváme platební bránu ČSOB, a.s., která odpovídá celosvětovým standardům a splňuje nejpřísnější bezpečnostní požadavky MasterCard SecureCode, Verified by VISA a SafeKey, definované karetními asociacemi MasterCard, VISA a American Express.

O akceptaci platební karty budete ihned informováni.

Dobírka

Objednanou zásilku uhradíte hotově při převzetí. Informace ohledně poplatků za platby dobírkou najdete v sekci Doprava.

Spolupracujeme s přepravními službami PPL, TopTrans a Zásilkovna. 

Zásilku doručovanou přepravními společnostmi PPL a TopTrans je možné uhradit dobírkou kromě hotovosti i platební kartou přímo u řidiče. Řidiči jsou z pravidla vybaveni mobilním platebním terminálem. O způsobu zaplacení se můžete rozhodnout až v momentě převzetí zásilky.

V případě, že byste chtěli dobírku uhradit kartou na výdejním místě Zásilkovny, ujistěte se na stránkách dopravce, prosím, zda Vámi vybrané výdejní místo tento způsob platby umožňuje.

Bankovní převod

Platbu zásilky můžete uskutečnit bankovním převodem na náš účet č. 297138237/0300, vedený u společnosti Československá obchodní banka, a.s.. V tomto případě, prosíme, uhradit částku nejpozději do 7 pracovních dní. Po uplynutí této doby Vám již nemůžeme Vámi vybrané zboží rezervovat a vracíme zboží zpět do prodeje. Jako variabilní symbol vždy uveďte číslo Vaší objednávky.

Po potvrzení objednávky se zobrazí údaje potřebné pro převod peněz. Tyto informace Vám budou zároveň zaslány v potvrzení objednávky na Váš e-mail. Po provedení platby nám jsou peníze obvykle připisovány na účet během jednoho až tří pracovních dní.

Zboží odesíláme ihned po obdržení platby. Při převzetí zásilky od přepravní společnosti již nic neplatíte. Tento způsob platby prodlužuje termín dodání zásilky.